یادگاری ها از علیشمس

پنجشنبه 29 مهر 1395 07:23 ب.ظ

 

دانلود آهنگ یادگاری ها از علیشمس
دانلود آهنگ بسیار زیبا و شنیدنی یادگاری ها از خوانندگان محبوب علیشمس به همراه مهدی جهانی با دو کیفیت عالی
Downloade Ahange Jadide Alishmas Ft. Mehd Jahani Be Name Yadegariha

alishmas-mehdi-jahani-yadegariha

بیوگرافی علیشمس: علی شمس ملقب به علیش مس در سال ۱۳۶۶ تو انگلستان به دنیا آمد.از شش سال پیش به موسیقی روی آورد.
شروع به خوانندگی در سبک رپ کرد.او خیلی سریع پیشرفت کرد و با اساطیر رپ ایران همخوانی کرد از جمله ساسی مانکن و سعید کرمانی و …
او هم اکنون ساکن شمال تهران میباشد و از علایق او می شود به موسیقی,ورزش و غذا نام برد که به قول خودش غذا دوست دارم ولی چون همیشه رژیمم رعایت میکنم.علیش مس همیشه سعی میکند بیشتر آهنگهای شاد اجرا کند تا مردم را شاد کند!همچنین او پارسال نامزد کرد که به قول خودش نامزدش رو خیلی دوست داره.

اکثر کارهای اخیر او به همراه مهدی جهانی خوانده شده است و این دو هنرمند توانسته اند با هم یک زوج هنری پر طرفدار تشکیل دهند.

متن آهنگ یادگاری ها از علیشمس و مهدی جهانی
دانلود آهنگ یادگاری ها از علیشمس و مهدی جهانی


برچسب ها: یادگاری ، ها ، از ، علیشمس ،
 

دستورالعمل‌ها گلوی ترانزیت و ترانشیپ را فشرده‌اند

یکشنبه 25 مهر 1395 07:36 ب.ظ

 

دستورالعمل‌ها گلوی ترانزیت و ترانشیپ را فشرده‌اند

 • دستورالعمل‌ها گلوی ترانزیت و ترانشیپ را فشرده‌اند

  آیا با وجود بندری فوق‌پیشرفته به نام «جبل‌علی»، بندر شهید رجایی شانسی خواهد داشت؟

  تنها یک امضا لازم بود تا توجه غول‌های کشتیرانی دنیا مجددا معطوف دروازه طلایی اقتصاد ایران، بندر شهید رجایی، شود. چندی پس از خشک شدن امضای قدرت‌های بزرگ جهانی بر «برنامه جامع اقدام مشترک»، رفت‌و‌آمدهای متعدد شرکت‌های معتبر بین‌المللی و بازدید از این بندر نشان از برنامه‌ریزی بلندمدت اروپایی‌ها و آسیایی‌ها برای بازگشت و آغاز تجارت در این منطقه داشت.

  به گزارش روزنامه دنیای خودرو، از این رو، خطوط کشتیرانی اورگرین، هیوندای، هانجین و کاسکو نیز در چند ماه گذشته با برگزاری جلسات متعدد با مسئولان سازمان بنادر، اعلام آمادگی کرده‌اند تا فعالیت خود را در این بندر از سر گیرند. اما آیا با وجود بندری فوق‌پیشرفته به نام «جبل‌علی»، بندر شهید رجایی شانسی خواهد داشت؟ در این زمینه با آنوش رحام، تحلیلگر تجارت خارجی، گمرک و قاچاق به بحث و گفت‌و‌گو نشسته‌ایم.

   چرا هنوز ترانشیپ (ترانشیپ عبارت است از توزیع کالا از یک کشتی باری بزرگ به چند کشتی باری کوچک) ایران از طریق بندر جبل‌علی انجام می‌شود؟

  انجام ترانشیب ایران در بندر جبل‌علی دو دلیل دارد. اول اینکه کشتی های بزرگی در این منطقه تردد دارند و اصولا روش حمل به این شکل است که کشتی‌های اقیانوس‌پیما بارهای خود را به مقصد چند بندر بارگیری می کنند و کالاهایی که در این کشتی‌ها بارگیری می شوند، در حد و اندازه‌ای نیستند که صرفه‌ای برای ورود به بنادر ما داشته باشند.

  به همین دلیل، این کشتی‌های بزرگ برای چهار یا پنج مقصد در بنادر اطراف کشور امارات بار می‌گیرند، در جبل‌علی تخلیه می‌کنند و سپس کشتی‌های کوچک‌تر که کار بارگیری بین بنادر را انجام می‌دهند، این کانتینرها را برای حمل به بنادری مانند بوشهر، بندرعباس و ... تحویل می‌گیرند. دومین دلیل موضوع ماهیت عملکرد است. کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران هم در نظر داشت یک سرویس مستقیم به مقصد بنادر ما داشته باشد، اما تفاوت عملکرد در این است که کشتی‌های ایرانی تنها یک مبدا و یک مقصد دارند، اما کشتی‌های بین‌المللی برای یک چرخه چهار یا پنج مسیره بارگیری و تخلیه می‌کنند.

   در ترانشیپ داخلی هم با چنین مشکلاتی مواجه هستیم؟

  بله، ترانشیپ بین بنادر در داخل ایران هم از نظر قانونی با معضلاتی روبه‌روست. برخی ترانشیپمنت‌ها به صورت اداری انجام می‌شوند و گاهی صاحبان کالا این فرصت را پیدا می‌کنند ماهیت کالاها را تغییر دهند. وقتی ماهیت کالا تغییر می‌کند، عملا امکان اظهار خلاف واقع (قاچاق) به وجود می‌آید. در بحث ترانزیت به مقاصد پایتخت نیز صاحبان کالا حق تحویل کالا در نزدیکی انبار و محل فعالیت خود را دارند. متاسفانه در دوره‌ای چون ترخیص سریع کالا و صدور کوتاژ (مرحله ثبت اظهارنامه واردات یا صادرات کالا در گمرک) در بنادری چون شهید رجایی تبدیل به قانون شده بود، این سیاست در قالب دستورالعملی تدوین شد تا کلیه کالاهای ورودی ترانزیتی در مرز ورودی نسبت به اخذ مجوزهای لازم اقدام کنند.

  این بدین معناست که کالای ترانزیتی که به طور مثال از بندرعباس به مقصد تهران حمل می‌شود، الزاما باید تمام مجوزهای موردنیاز را در بندرعباس اخذ کند. این سیاست در اصل برای جلوگیری از برخی تخلفات مانند قاچاق انجام شده، اما یکی از مشکلات عمده واردکنندگان دور بودن خدمات سازمان‌های مجوزدهنده به بنادر و مرزهاست.  متاسفانه امروز در شرایطی که 80 درصد کالاهای ورودی‌مان از مبادی گمرک شهید رجایی وارد کشور می‌شوند، اما این الزام وجود دارد که واردکنندگان مجوزهایشان را در بنادر اصلی اخذ کنند.

   این موضوع چه مشکلاتی برای ترانزیت کشور ایجاد کرده است؟

  اولین مشکلی که از بابت این قوانین ایجاد شده، از بین رفتن مزیت ترانزیت در کشور است. همچنین موجب ایجاد ایستایی کالاها در بنادر شده است. این موضوع موجب شده است خدمات مربوطه در بندر قابل اخذ نباشد و تاجر در تهران 10 تا 20 روز در انتظار اخذ مجوز استاندارد باشد و هم متحمل هزینه دموراژ انبار شود و هم متحمل هزینه دموراژ کانتینر، این موضوع اجحاف بزرگی در حق واردکننده است. این دستورالعمل زمانی مزیت داشت که کالا حملی پرسرعت ‌داشت و مادامی کارآمد بود که امکانات اخذ استاندارد و برخی مجوزها در بنادر ورودی وجود داشت.

  امروز کسانی که کالاهایی مانند لاستیک، روغن موتور و قطعات خودرو وارد می‌کنند، اگر کالای خود را به گمرکات تهران بیاورند، به دلیل سهولت رفت‌و‌آمد به سازمان‌های مجوزدهنده با سختی‌های کمتری دست‌و‌پنجه نرم می‌کنند. امروز شخصی که کالایش از بندرعباس عازم تهران است، باید کالای خود را در بندرعباس متوقف کند و هزینه خواب کالا و کانتینر را متحمل شود، کالا را همان جا نمونه‌برداری و با هزینه شخصی به آزمایشگاهی در تهران منتقل کند و مجددا این مسیر را برگردد. یعنی برای اخذ یک مجوز، کالا باید مسافتی حدود 2 هزار کیلومتر را طی کند! با این ضوابط، چه لطفی به  واردکننده کرده‌ایم؟

   هدف اصلی گمرک از این ضوابط چه بوده است؟

  هدف اصلی گمرک مدیریت ترانزیت است، اما این مدیریت ترانزیت تبدیل به جبری شده که در حال آسیب‌رسانی به بدنه ترانزیت کشور است. از طرف دیگر، این مشکلات گریبان کالاهای ریلی را نیز گرفته است. می‌دانید روش حمل ریلی یک روش ایمن است و از تاخیر بسیار کمتری برخوردار است، امکان قاچاق کمتری دارد و صاحب کالا با خیالی راحت بارش را به شرکت حمل‌و‌نقل ریلی تحویل می‌دهد و در مقصد تهران یا شهرهای دیگر نیز تحویل می‌گیرد.

  در این شرایط هم چون سیستم واگن کشور به‌شکلی است که به صورت 40 و 20 فوت بارگیری می‌شود، هماهنگ کردن این واگن‌ها بسیار مشکل است، زیرا به طور مثال اکثر کانتینرهای خودروسازان 40 فوت است.  پس باید منتظر بنشینند تا بارهای 20 فوتی نیز فراهم شوند که در جوار بارهای 40 فوتی عازم شهر مورد‌نظر شوند و این مساله موجب ایجاد معطلی شده است. به دلیل این که فرصت بارگیری ریلی محدود است، مشکلات اخذ مجوز در محلی مانند بندرعباس موجب می‌شود صاحب کالا فرصت بارگیری را از دست دهد و هزینه‌های سنگینی را متقبل شود.

   این در حالی است که استنباط گمرک این است که برخی شرکت‌های ریلی متعلق به بخش خصوصی هستند و احتمال اقدام به قاچاق وجود دارد. در حالی که اگر این کالاها در مبدا پلمپ شوند، بدون هیچ مشکلی به مقصد خواهند رسید و با کمترین میزان تخلف مواجه خواهند شد. یکی از مهم‌ترین اقداماتی که امروز  باید صورت گیرد، لغو این دستورالعمل است، زیرا مانند دستی پرقدرت گلوی ترانزیت و ترانشیپ کشور را می‌فشارد. در غیر این صورت  با توجه به این دستورالعمل‌های دست‌و‌پاگیر سهمی از ترانزیت و ترانشیپ منطقه نخواهیم داشت.


 

بیوگرافی شهاب مظفری

چهارشنبه 21 مهر 1395 02:12 ب.ظ

 

دانلود آهنگ معذرت از شهاب مظفری
دانلود آهنگ فوق العاده شنیدنی معذرت از شهاب مظفری با دو کیفیت متفاوت

به همراه متن آهنگ

Shahab Mozaffari Mazerat دانلود آهنگ معذرت از شهاب مظفری

بیوگرافی شهاب مظفری:
شهاب مظفری در هفتمین روزِ ماهِ بهشتیِ اردیبهشت ۱۳۶۳ در تهران متولد شد. پس از اتمامِ تحصیلات ابندایی و متوسطه ، در رشته ی کامپیوتر واردِ داشنگاه شد.
به خاطرِ علاقمندی به موسیقی به صورت همزمان فعالیت خود را در این زمینه نیز علاوه بر ادامه ی تحصیلاتِ عالیه ادامه داد. اولین آهنگِ خود را با ترانه و آهنگسازیِ خود در سال ۱۳۸۷ به نام “از وقتی رفتی…!” منتشر کرد . که ورژن پیانوی این کار ، بسیار پُرطرفدار ظاهر شد. تا کنون بیش از دهها تِرَک وآهنگ از این خواننده منتشر شده است که تمامی آنها به خاطر جنسِ صدای خاصِ او ، بسیار متفاوت و تاثیر گذار است و سبکِ خاصی که در تمامی کارهایش دنبال می کند ، باعث شده همواره ، تمامی آنها امضایی نامرئی ، داشته باشد. ساز حرفه ای او پیانو ست که از کودکی یادگیریِ آن را آغاز کرد. و مضاف بر آن ، گیتار کلاسیک نیز، از سازهای دیگری ست که مسلط است.

متن آهنگ معذرت از شهاب مظفری
معذرت اگه کمم واسه دلت
نگفتم حرفمو بهت
گذاشتم عاشقم بشی
شدم تمومه عاملت
سرگیجه های دائمت
نفهمیدی که عشق من تو زندگیت مزاحمه
معذرت اگه داد میزدم سرت
اگه چشمات همش تره
اگه بعد از این بازیام
میگفتم بار آخره

دانلود آهنگ معذرت از شهاب مظفری


 

سردار آزمون و آینده درخشان وی در فوتبال

شنبه 17 مهر 1395 11:34 ق.ظ

 

سردار آزمون و آینده درخشان وی در فوتبال

 • سردار آزمون و آینده درخشان وی در فوتبال

  سردار آزمون و آینده درخشان وی در فوتبال

  سردار آزمون و آینده درخشان وی در فوتبال 

  سردار آزمون اکنون بسیار جوان است و از همین حالا استارت ستاره شدن خود را زده است تا در پیش بینی ها هم از وی بعنوان یکی از ستاره های آینده فوتبال یاد شود. رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در حال پی‌گیری است و تیم‌ها تمام تلاششان بر این است که در بالاترین سطح ملی به پیکار بپردازند.

  یک سایت خارجی ۱۰ بازیکن آینده‌دار که در جام‌جهانی آینده بر سر زبان‌ها می‌افتند را منتشر کرد که نام سردار آزمون، جوان ایرانی به چشم می‌خورد.آزمون که در ۱۹ بازی ملی رکورد ۱۵ گل را در اختیار دارد یکی از امیدهای ایران برای رسیدن به جام‌جهانی است. وی که از فصل پیش با تیم روستوف روسیه توانست با کسب مقام دوم در این لیگ جواز حضور در پلی آف لیگ قهرمانان اروپا بدست آورد

  یکی از ستاره‌های این تحلیل محسوب می‌شود.وی با گلزنی خود در برابر تیم‌های اندرلخت بلژیک و آژاکس هلند توانست برای رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا به تیمش کمک کند.جوان گنبدکاووسی در سال ۲۰۱۳ پس از تعداد اندک بازی که برای سپاهان انجام داد به تیم روبین‌کازان روسیه رفت و سال‌های خوبی را در آن تیم گذراند.

  وی در سال ۲۰۱۵ به صورت قرضی به تیم روستوف رفت و پس از بازی‌های بسیار خوب،به این تیم پیوست.کریستین پولیسیچ، بازیکن آمریکایی که پس از بازی‌های خوب خود در تیم ملی و باشگاهی در دید توخل و دستیارانش افتاد در ژانویه ۲۰۱۵ به تیم بورسیادورتموند پیوست. وی که تنها ۱۷ سال دارد در پست هافبک توانسته ۹ بازی برای زنبورها انجام دهد و دوگل نیز به ثمر رساند.

  گابریل خسوس، نام آشنا برای طرفداران برزیل در المپیک نیز در این لیست قرار دارد. وی که با تکنیک بالای خود در تیم پالمیراس به عنوان نیمار دوم شناخته شد از طرف تیم‌هایی چون بارسلونا و منچسترسیتی پیشنهاد دریافت کرد که سرانجام با مبلغ ۲۷ میلیون پوند در ژانویه سال آتی به تیم گواردیولا می‌پیوندد.

  سردار آزمون و آینده درخشان وی در فوتبال

  خسوس در بازی‌های المپیک عیار بالای خود را نشان داد و به همراه نیمار یکی از عوامل مهم در کسب مدال طلای ریو ۲۰۱۶ محسوب می‌شود.وی در بازی با اکوادور دو گل از سه گل تیمش را به ثمر رساند.عمر عبدالرحمن، ستاره جوان اماراتی که با موهای بلندش برای ایرانیان شناخته شده

  با تکنیک ناب خود جلوه ای دیگر به آسیا داده است. وی با امارات توانست در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ استرالیا با ژاپن را از میان بردارد و با پیروزی مقابل عراق مقام سوم را کسب کند.برسانت سلینا، جوان ۱۹ ساله کشور کوزوو سال ۲۰۱۲ به تیم جوانان منچسترسیتی راه یافت و این هفته با تیم فنلاند بازی دارد و امیدوار است این هافبک هجومی بتواند برای تیمش ستاره شود.

  امره مور دیگر بازیکن راه یافته به جمع زرد پوشان سیگنال ایدونا پارک در این لیست قرار دارد. این بازیکن که در یورو تمام اذهان را به سمت خود کشید و باعث شد که بلافاصله توخل با او قرارداد بندد. این ستاره ۱۹ ترکیه‌ای بسیار امیدوار است که به همراه آردا و فاتح تریم به جمع ۳۲ تیم جام‌جهانی بپیوندد.

  طاهر محمد اهل کشور مصر یکی از با استعداد ترین بازیکنان قاره آفریقا به شمار می‌رود. وی که در تیم دسته دومی لیگ فرانسه به نام لو آور بازی می‌کند در تلاش است که با کمک تیمش از گروه سختی که قرار دارد بعد از ۲۸ سال به جام‌جهانی صعود کند.

  پاتریک ووماسی بازیکن اهل غنا که در تیم آستانه قزاقستان بازی ‌می‌کند در لیگ قهرمانان اروپای فصل پیش توانست دو گل به تیم‌های بنفیکا و گالاتاسرای بزند و با تیمش برای اتلتیکومادرید، نایب قهرمان همان سال دردسر ایجاد کند و یاران سیمئونه را با کسب یک امتیاز بدرقه کند.

  الکساندر زینچنکو یکی دیگر از جوانان سیتیزن‌ها است که قرضی در تیم آیندهوون هلند بازی می‌کند.این بازیکن ۱۹ ساله اکراینی در یورو ۲۰۱۶ خوش درخشید و با پیشرفت خود در این دو سال می‌تواند در روسیه تاثیرگذار واقع شود.مارکو پیاتسا آخرین فرد از این لیست است که در تیم کرواسی بر سر زبان‌ها افتاد و توانست

  نزدیک به دو ماه گذشته با مبلغ ۲۳ میلیون یورو به قهرمان ایتالیا بپیوندد. وی که با تیم کرواسی بازی بسیار زیبایی را در یورو ارائه داد یکی از برترین افراد این لیست برای درخشش در جام‌جهانی شمرده می‌شود.حال باید دید در جام‌جهانی که مهمترین رقابت ملی نامیده می‌شود چه کسی برنده نهایی خواهد بود و بازی زیباتری ارائه خواهد کرد.


 

ایسر Pawbo ، گجتی جالب برای ارتباط با حیوانات خانگی

دوشنبه 12 مهر 1395 08:39 ب.ظ

 

ایسر Pawbo ، گجتی جالب برای ارتباط با حیوانات خانگی

 • ایسر Pawbo ، گجتی جالب برای ارتباط با حیوانات خانگی
  ایسر Pawbo

  همانطور که می‌دانید کنفرانس مطبوعاتی شرکت ایسر در نمایشگاه IFA 2016 آغاز شده و تاکنون محصولات جالب و کاربردی بسیاری را معرفی کرده است. این شرکت در ادامه کنفرانس مطبوعاتی خود از گجت ایسر Pawbo رونمایی کرده که در اصل یک وسیله جانبی برای نگهداری از حیوانات خانگی به شمار می‌آید. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

  در حال حاضر افراد بسیاری وجود دارد که از حیوانات خانگی نگهداری می‌کنند، اما نگهداری از آن‌ها هم گاهی بسیار دشوار و زمان گیر است، اما اکنون شرکت ایسر با گجت Pawbo این مشکل را حل کرده است. اولین محصول این سری لوازم حانگی یا گجت Pawbo+ است که دوربین موجود در آن به شما اجازه می‌دهد تا هر لحظه حیوان خانگی خود را نگاه کنید و آن را زیر نظر داشته باشید. این گجت یک دارای یک میکروفون است که به کاربر این امکان را می‌دهد تا علاوه بر دیدن حیوان خانگی خود با آن صحبت کند، البته گفته شده که این گجت بیشتر مخصوص سگ و گربه طراحی شده است.

  جدا از این کاربر با ایسر Pawbo می‌تواند از حیوان خانگی خود عکس بگیرد و آن را به صورت مستقیم در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارد، جالب اینجاست که شما می‌توانید با ویژگی‌های این گجت توجه حیوان خانگی خود را به دوربین دستگاه جلب کرده و پس از آن تصویر مورد نظر خود را به ثبت برسانید، این عمل توسط نشانگر لیزری دستی یا خودکار انجام می‌شود که کار با آن بسیار ساده است. پیش فروش گجت Pawbo+ اکنون با قیمت 169 دلار آغاز شده و قرار است که در نوامبر 2016 به بازار عرضه شود.

  ایسر Pawbo

  آنطور که پیدا است شرکت ایسر فکر همه چیز را کرده، این گجت جدید دارای قابلیت های بسیاری برای بازی کردن با حیوان خانگی است، همچنین این دستگاه به یک فلش LED مجهز است تا در زمان تاریک بودن فضا به راحتی و بدون هیچ مشکلی ویدئو شما را ضبط کند. همانطور که در ابتدا اعلام کردیم پیش فروش این گجت آغاز شده و این احتمال وجود دارد که ویژگی‌های بیشتری به آن در زمان عرضه اضافه شود.


 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic